... najnowsze nosidełka ergonomiczne eco i eco design już w sprzedaży!
Filmy w centrum miasta? Bywało już kino pod chmurką i filmowa klasyka na ekranie umieszczonym tuż obok olsztyńskiego zamku, ale teraz 29-30 lipca na kinomaniaków czeka prawdziwa niespodzianka.
Jest takie magiczne miejsce w Tychach. Miejsce które zna każdy mieszkaniec naszego miasta. I nie tylko naszego. Bo dawny Plac Bieruta po gruntownej modernizacji, która zakończyła się w połowie 2009 roku, stał się jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w mieście – miejscem które wygrywa wiele prestiżowych...
Wyjątkowa propozycja dla kinomanów i miłośników oryginalnych połączeń muzycznych – kino nieme z muzyką na żywo już 30 lipca w sobotę od godz. 17 w kinie Awangarda Olsztyn Starówka
Na wsi rośnie prawie w każdym ogrodzie. Jest wysoki, rozłożysty, zielony i „produkuje” niezliczoną ilość cennych dla naszego zdrowia i urody owoców.
W wakacje wiele przedszkoli jest zamkniętych a pracujący rodzice zastanawiają się co zrobić jeśli nie mają pod ręką chętnych do pomocy babć. Tymczasem mogą oni skrócić swój czas pracy...
Rodzinny wystrój mieszkania powinien charakteryzować się dużą funkcjonalnością. Odpowiednio przystosowany, stanie się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu.
Rok szkolnym 2010/2011 był kolejnym już rokiem podczas którego realizowano w naszym kraju programy „Szklanka mleka” oraz „Owoce w szkole”. Jak wpłynęły one na zdrowie uczniów?
5 sierpnia nad jeziorem Stelchno na plaży „Borce” od strony Czersk Świeckiego rodzice chorej Wiktorii Stefan organizują kolejną wielką imprezę charytatywną. W ten sposób chcą pozyskać jak najwięcej środków na dalsze leczenie chorującej na padaczkę lekooporną córki.
Słodki, żółty, odżywczy – czyli banan. Owoc tak chętnie zjadany przez najmłodszych, tych starszych i tych całkiem dorosłych. Co w sobie ma ta długa, mączysta jagoda, którą z takim wielkim smakiem zjadamy?
Zajęcia w których dzieci wraz z rodzicami i opiekunami przeprowadzają doświadczenia, testują, szukają odpowiedzi na trudne pytania…
Niedziela, 21 czerwiec 2009. Byłam już 3 dni po terminie i żadnych oznak porodu:(. Ciągle narzekałam mężowi, że chce już rodzic, bo mi ciężko, bo gorąco, bo nogi bolą, bo spać nie mogę i tysiące innych ''bo''.
Nie masz konta? Zaloguj się, aby pisać swoje własne artykuły.
Nie masz jeszcze konta na familie.pl?
Załóż je już teraz!